Keresés

Részletes keresés

Sisssssssy Creative Commons License 2006-10-27 12:29:44 966

Szia:-))

jobb, mintha 'lavoro:-)'

 

 ...De, mondd, miért kell lejönnöm az ebédlőasztalról, amikor pl. felmegyek, mert rántott máj a kaja?!

...Mondjuk, az (egyik) tálkámba is tesznek, de én az asztalról szeretném, ha már itthon ez járja a 2lábúaknál, képek később

 

Pusz,

Milady

A hozzászólás:
Bűvössárkány Creative Commons License 2006-10-27 10:10:36 965

Nekem meg néha csak egy veder jut...:( Sanyarú cicasors...

 

Előzmény:
flamingán Creative Commons License 2006-10-26 16:46:46 963
Megértlek, kolléga....nekem is folyton a lavórban kell kuporognom, nem képes a gazdim egy normális fekhelyet biztosítani a számomra.:)

Gömbi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!