|
|
|
|
 |
Sisssssssy
2006-10-27 12:29:44
|
966
|
Szia:-))
jobb, mintha 'lavoro:-)'
...De, mondd, miért kell lejönnöm az ebédlőasztalról, amikor pl. felmegyek, mert rántott máj a kaja?!
...Mondjuk, az (egyik) tálkámba is tesznek, de én az asztalról szeretném, ha már itthon ez járja a 2lábúaknál, képek később
Pusz,
Milady |
|
A hozzászólás:
 |
Bűvössárkány
2006-10-27 10:10:36
|
965
|
Nekem meg néha csak egy veder jut...:( Sanyarú cicasors...
 |
|
Előzmény:
 |
flamingán
2006-10-26 16:46:46
|
963
|
Megértlek, kolléga....nekem is folyton a lavórban kell kuporognom, nem képes a gazdim egy normális fekhelyet biztosítani a számomra.:)
Gömbi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|