Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
MZ/Y Creative Commons License 2006-10-27 09:51:12 392
Nekem egy gondom volt: nem írták le egyértelműen, hogy kell-e rést hagyni oldalt. Olyan jól volt megfogalmazva, hogy az eladók se értették meg. :o) Végülis nem volt gond, mert nekünk nem kellett a fal mellé rakni közvetlenül.
Előzmény:
t3v3d3s Creative Commons License 2006-10-08 19:35:05 391
Olyat veszel, ami neked tetszik. A beépíthető legalább színben is passzol, de akkor célzottan olyat kell keresned (az önálló hűtőket a szellőzés miatt nemigen lehet beépíteni).

Az enyém nem építhető be, és önmagába nyílik (nincs rés a fal és a hűtő oldala között, akkora helyre nyílik, mint maga a hűtő). De elmész néhány műszaki áruházba, és megnézegeted őket, meglátod, hátha nem mind ilyen.

A méret a lényeg :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!