|
|
|
|
 |
Pocok80
2006-10-27 12:03:32
|
7094
|
| De jó! Ez nagyszerű! Gratulálok. Mindenképpen írd meg majd lsz h mikor lesz! |
|
A hozzászólás:
 |
nextdoor
2006-10-27 07:02:38
|
7093
|
|
"Az Ügy" elnevezéssel közös pályázatot írt ki a Magyar Telekom és a TV2 televíziós csatorna civil szervezetek számára. A pályázaton karitatív tevékenységet végző alapítványok és egyesületek vehettek részt. Társadalmi zsűri választotta ki azt a nyolc civil szervezetet, amelyekről egy-egy 30 perces dokumentumfilm készült. A nézők az adás alatt (és utána 5 napon keresztül) a 1771-es jótékonysági szám hívásával 200 forintot juttathatnak a számukra rokonszenves alapítvány számlájára, amelyet a Magyar Telekom is megtold. A legtöbb hívást regisztráló szervezetnek a cég további 5 millió forintot utal át, a többi alapítvány a telefonálásból befolyt összeg mellé még 1-1 millió forintot kap. A Lelenc Kutyamentő egyesület a bemutatkozás lehetőségét: kedden lesz a forgatás és decemberben az adás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|