Keresés

Részletes keresés

Bűvössárkány Creative Commons License 2006-10-27 10:10:36 965

Nekem meg néha csak egy veder jut...:( Sanyarú cicasors...

 

A hozzászólás:
flamingán Creative Commons License 2006-10-26 16:46:46 963
Megértlek, kolléga....nekem is folyton a lavórban kell kuporognom, nem képes a gazdim egy normális fekhelyet biztosítani a számomra.:)

Gömbi
Előzmény:
titindex Creative Commons License 2006-10-20 18:48:14 959

Fogjunk össze, kedves sorstársam.  Nekem is majdnem a f ..mre szorult ez a lavór. Inkább ebbe adna enni, ahelyett, hogy beleültet.

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!