|
|
|
|
 |
Bűvössárkány
2006-10-27 10:10:36
|
965
|
Nekem meg néha csak egy veder jut...:( Sanyarú cicasors...
 |
|
A hozzászólás:
 |
flamingán
2006-10-26 16:46:46
|
963
|
Megértlek, kolléga....nekem is folyton a lavórban kell kuporognom, nem képes a gazdim egy normális fekhelyet biztosítani a számomra.:)
Gömbi |
|
Előzmény:
 |
titindex
2006-10-20 18:48:14
|
959
|
Fogjunk össze, kedves sorstársam. Nekem is majdnem a f ..mre szorult ez a lavór. Inkább ebbe adna enni, ahelyett, hogy beleültet.


|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|