Keresés

Részletes keresés

hardymester Creative Commons License 2006-10-24 20:58:03 8

Köszönöm a hozzászólásaitokat!

 

Már alig várjuk,hogy költözzünk ki!Elég biztató,hogy főleg jókat hallani Dunakesziről.Igaz persze ezért is választottuk.Még sok kérdés foglalkoztat,mint pl. ovoda messzire van-e,játszótér van-e a közelben(ha nincs gondolom idővel lesz).

De igazából úgy is ha ott leszünk már akkor minden kiderül majd.Gondolom,hogy ki fog épülni rendesen ez a rész,ha már beköltözik olyan sok ember!

 

Mégesgyszer köszi!

 

Sziasztok

 

Zolipapa

A hozzászólás:
solarys Creative Commons License 2006-10-24 14:45:55 7

Dunakeszin telefon és internet szolgáltatást a T-com, a T-Kábel és az Invitel nyújt. Kábel TV csak a T-Kábel jelenleg. Én is a Fóti úton lakom, a T-Kábel vonala ki van építve, tűrhetően működik.
Közlekedés: a lakópark mellet a Fóti úton csak helyi járat közlekedik, a Temető és a Vonatállomás között, ill. néha végig kalandozik Dkeszin a Dunaparti lakótelepre. Ez a busz kb óránként jár, de csak hétköznap. A sárga busz (Bp. Árpád-híd-Dkeszi-Fót-Bp. Újpest vonal) a Kossuth úton ( a Víztorony) jár már évek óta. 

Üdv!

Előzmény:
hardymester Creative Commons License 2006-10-19 11:48:56 5

Sziasztok!

 

Mi csak jővőre költözünk ki,valamikor február környékén.

Engem érdekelne,hogy milyen véleményetek van a környékről.Esetleg lehet tudni,hogy lesz a környéken Volánbusz közlekedés,mert ha jól láttam a Régi Fóti úton jár valami helyi járat,de ami Budapestre megy az a térkép szerint gyalog nincs közel :(

Egyébként a mi utca nevünk az még szebb lesz: Pálinkás-Palavichini Antal :)

A Dunakeszi fórum inkább a politikáról szól,nekünk újjaknak még nem sokat mond.

Milyenek az új lakások?Mert elég sok rosszat lehet hallani róluk.(mármint ezt általánosságban értem)Nálunk amilyen álapotban van most még minden jónak tűnik!

Egyébként internet szempotjából milyen lehetőségek vannak?Bár én valószínű,hogy maradok a T-Onlinenál,csak eddig adsl-em volt,de ahogy néztem a honlapjukat az adsl nincs kiépítve csak a kábelnet.Csak kérdés,hogy ezek lehetségesek-e az új lakóparkokba.Ha ez ügyben is van valami tapasztalatotok akkor osszátok meg velünk!

Én várom a válaszokat és örülők,hogy nyitottátok ezt a topikot!

 

Zolipapa

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!