|
|
|
|
 |
jingo
2006-11-03 16:54:43
|
590
|
Nálunk nem vált be a forgács alomként.Pepe kukoricacsutkaalomra jó minőségű szénát teszünk bőven,abba el is tud vackolódni,ha akar. A Vitakraft cég gyárt száraz süntápot(müzli),azt tesszük a macskakajára. A II.kerületben van egy állatbolt,ott szoktuk venni.1000 ft egy elég nagy doboz,és nagyon jó minőségű,bevált.Napi 1 kanálnyi kell a kajához,de nagyon részletes(igaz,német nyelvű)használati utasítás van hozzá.
|
|
 |
kkkk04
2006-10-24 09:09:48
|
586
|
| Frankó kis kastélya lett a kis süninek. Mi itthon Lucky-nak hívtuk, mert sikerült megfogni és szerencséje van, hogy túléli a telet:) Kíváncsi vagyok tavaszra mekkorára fog megnőni a kis Pocok, lesz-e akkora méretű, mint Majac??:-)))) Aztán visszavárjuk őt, ha ti is úgy gondoljátok!!!!:) |
|
A hozzászólás:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|