Keresés

Részletes keresés

benőbéka Creative Commons License 2006-10-21 21:12:27 579
Szóval már rég megérkezett, de csak most jutottam géphez.
A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2006-10-21 21:11:52 578
Nnnna, sünállat megérkezett, bekvártélyozta magát a házikójába és ott kucorog :)

Az utat egész jól viselte, pedig előtte magára kellett hagynunk, hogy almot meg kaját szerezzünk neki. Rajongói is akadtak, nagyon szépen bemutatkozott nekik, hagyta magát fotózni is :)

A ketrecben először lefagyott, de miután magára hagytuk a konyha sarkában a meleg radiátor mellett, felbátorodott, körbeszimatolt, evett egy kis makkaeledelt, rendet csinált a kunyhójában (túl sok volt szerinte a forgács :), és most is ott dekkol.
Nehezebb lesz vele, mint Majaccal, mert egyelőre nem túl kezes, de majd megszokja a társaságunkat.

Fotók holnap, mert lemerült a masina...

kkk04 - köszi, hogy megmentettétek! Vigyázzatok a többiekre is!
Jó éjszakát mindenkinek!
Előzmény:
kkkk04 Creative Commons License 2006-10-21 19:03:23 577
Remélem jól viselkedik az újonc:) Várjuk a híreket. Még 1-szer köszi, hogy befogadtátok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!