|
|
|
|
 |
benőbéka
2006-10-21 21:12:27
|
579
|
| Szóval már rég megérkezett, de csak most jutottam géphez. |
|
A hozzászólás:
 |
benőbéka
2006-10-21 21:11:52
|
578
|
Nnnna, sünállat megérkezett, bekvártélyozta magát a házikójába és ott kucorog :)
Az utat egész jól viselte, pedig előtte magára kellett hagynunk, hogy almot meg kaját szerezzünk neki. Rajongói is akadtak, nagyon szépen bemutatkozott nekik, hagyta magát fotózni is :)
A ketrecben először lefagyott, de miután magára hagytuk a konyha sarkában a meleg radiátor mellett, felbátorodott, körbeszimatolt, evett egy kis makkaeledelt, rendet csinált a kunyhójában (túl sok volt szerinte a forgács :), és most is ott dekkol. Nehezebb lesz vele, mint Majaccal, mert egyelőre nem túl kezes, de majd megszokja a társaságunkat.
Fotók holnap, mert lemerült a masina...
kkk04 - köszi, hogy megmentettétek! Vigyázzatok a többiekre is! Jó éjszakát mindenkinek! |
|
Előzmény:
 |
kkkk04
2006-10-21 19:03:23
|
577
|
| Remélem jól viselkedik az újonc:) Várjuk a híreket. Még 1-szer köszi, hogy befogadtátok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|