Keresés

Részletes keresés

Virsli László Creative Commons License 2007-05-04 07:44:49 53
akkora a szar, hogy most már naponta kell a náciveszéllyel riogatni. kúrcsányi támogatottsága tovább zuhan, sok helyen már teliszájjal szidják a komcsikat - cégeknél, hivatalokban stb. Hamarosan eljön az idő, mikor a bérbeírók kénytelenek lesznek óránként kitalálni valamit, hogy elkendőzzék azt a válságot, amire az országban 1953 (de jó, akkor döglött meg sztálin) óta nem volt példa.
geszthi Creative Commons License 2006-10-21 09:15:02 50
Az alabbi kep miatt hoztam fel es az is fontos hogy melyik hozzaszolasra.

Ilyet odarakni a egyebkent teljesen szakszeru normalis cikkhez a bankkartyakkal kapcsolatban?!

CSAK Azt talaltak eppen?!

Szandekos provokacio nem lehet akkor nem veszik le. De akkor hogy juthatott valakinek az eszebe?

Vagy feltortek az Index szerveret?!



A hozzászólás:
lujo2 Creative Commons License 2006-10-21 08:51:17 48
nem értem a műfelháborodásodat A sajtó pitiáner ügyeket felfúj, amelyre vagy ráugranak, vagy nem. Hogy a MIÉP mit csinál, abból a szempontból érdekes csak, hogy sokszor 1956-os zázló alatt gyülekeztek. Most meg, hogy a rdikálisok őkt is otthagyták, és ma már MIÉP sem foglalkozik vele, mert 1956-ot politikai ezközként használta. Azaz azt hiszem nem a szellemisége, amit annyira emlegettek, őket sem nagyon izgat Index meg erról írt
Előzmény:
geszthi Creative Commons License 2005-01-28 12:19:00 -
Van kulonbseg akozot amit a MIEP es az Index muvelt (tegnap)?

Mindketten csak sajat (Politikai? Uzleti?)celjaikra hasznaltak, egyebkent mindketten tettek az egeszre. Kozben meg tamadjak egymast.

Ez utobbi a MIEP-ol nem lenne mmeglepo, de hogy az Indexnk i az egesz esemnybol csak annyi volt erdekes, hogy kipeellengerezhet 4 MIEP-es illtot az szegyen!

Amikor a biraalat emiatt elojon, majd pedig a tema kulon, akkor minden letezo nyomot eltuntettek az egeszrol (utalas/kozlemeny elkul ermeszesen)

Am mig a MIEP eseteben mondhatjuk, hogy csak azt adtak ami a lenyeguk, ezt vartuk toluk az Index eseteben mi lehet az ok? Hisz ok allitolag az orszag legjobb portalja (dicsekenke vele allandoan), demokratikus, MIEP dolgait elutasito tarsulat.

1, Politikai megrendelest teljesit az Index?
2, Maguk is tojnak az egeszbe, de ezt nem vallhatjak be mrt hat ok nem olyanok?
3, Egyeni akcio.
4, A tulajokat csak a profit erdekli igy nem erdekli oket hirportaljuk sem (a forum ertelemszeruen nem az csak PR)?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!