Keresés

Részletes keresés

kkkk04 Creative Commons License 2006-10-21 19:03:23 577
Remélem jól viselkedik az újonc:) Várjuk a híreket. Még 1-szer köszi, hogy befogadtátok.
A hozzászólás:
benőbéka Creative Commons License 2006-10-20 22:00:13 576

Én is remélem :)

Bár pár napra sünszitterre lesz szükség, azért megoldom valahogy!

 

Ha láttok tesókat, kitalálunk valamit, mert 2-nél több süni nem hinném, hogy beférne a ketrecbe... A többi nem gond, a kaját kiosztani meg almozni ugyanannyi idő 2 jószágnál is :)

Előzmény:
kkkk04 Creative Commons License 2006-10-20 19:37:36 575
Sikerült "elkapni" a kert végében, jelenleg a garázsban csücsül egy nagy ládában, fűvel körbevéve. Macskakaját vacsorázik tejföllel:)
Közben levelezünk "benöbéka"-val, remélem a hétvégén sikerül összefutnunk:)
Ja, és reménykedem, hogy nincsenek tesói a süninek...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!