|
|
|
|
 |
benőbéka
2006-10-20 22:00:13
|
576
|
Én is remélem :)
Bár pár napra sünszitterre lesz szükség, azért megoldom valahogy!
Ha láttok tesókat, kitalálunk valamit, mert 2-nél több süni nem hinném, hogy beférne a ketrecbe... A többi nem gond, a kaját kiosztani meg almozni ugyanannyi idő 2 jószágnál is :) |
|
A hozzászólás:
 |
kkkk04
2006-10-20 19:37:36
|
575
|
Sikerült "elkapni" a kert végében, jelenleg a garázsban csücsül egy nagy ládában, fűvel körbevéve. Macskakaját vacsorázik tejföllel:) Közben levelezünk "benöbéka"-val, remélem a hétvégén sikerül összefutnunk:) Ja, és reménykedem, hogy nincsenek tesói a süninek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|