Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
fi-fica Creative Commons License 2006-10-20 18:51:58 2
Nem múzeumban, hanem lakásban van.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-10-19 21:32:20 1
Ha múzeumban van akkor használj analóg gépet és Fuji 64TII diát+valami nagyon jó objektívet+állványt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!