|
|
|
|
 |
Professzor úr_
2006-10-24 09:09:53
|
23
|
| Szerintem előbb Branco rúgott, és utána Romario. |
|
 |
horst_fuchs
2006-10-20 14:57:18
|
21
|
| nem mernék megesküdni, hogy albertini volt, de nagy az esélye, sajnos nem maradt meg ez annyira. Nekem a tizikből inkább csak RBaggio, Branco és Dunga tizije maradt meg. |
|
A hozzászólás:
 |
brasil82
2006-10-20 11:59:22
|
17
|
Üdv!
A 94-es VB döntő büntetőpárbaja így nézett ki:
Baresi 0-0 Márcio Santos 0-0
Albertini 1-0 Romário 1-1
Evani 2-1 Branco 2-2
Massaro 2-2 Dunga 2-3
R.Baggio 2-3
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|