Keresés

Részletes keresés

agicza Creative Commons License 2006-10-20 22:21:53 271
Ez. :-D És szerintem ugyanúgy szélesebb körű megismertetésre vár, mint Ő ;-)
A hozzászólás:
Astilbe Creative Commons License 2006-10-20 09:07:53 270
Nem is akarok arról beszélni, mit műveltek a ház körüli növényzettel, még a fű is nyom nélkül tűnt el, de már ültettem egy kb 4 éves lilaakácot az előző helyett. Azért az az illat és látvány nagyon fog hiányozni:-((  Mi az a Schizophragma? 
Előzmény:
agicza Creative Commons License 2006-10-18 17:39:14 269
Nyamm, esős behajtó ide vagy oda, ez a kép tényleg 'ott van'! :-D OFF Igazából az egyetlen kellemetlen dolog ezekben a bájos házikókban az, hogy mindehhez a kompakt formához 210-220-as belmagasság (belmélység inkább) társul... Bocs, kitört belőlem a szakbarbár, úgyhogy vissza a növényekhez ;-P

Astilbe, de kár, hogy nem lehetett a Wisteriát meg a vadszőlőt megmenteni, képzelem, micsoda pusztítás lehetett ott, brrr... :-O Egy ház futónövények nélkül??? Hiszen az takarja el az építészek által elkövetett összes szépséghibát! ;-D Nálunk a vadszőlőn kívül még kúszó hortenzia kapaszkodik a bejáratnál, két Eden a ház déli oldalán, meg megpróbálnak nekem Schizophragmát szerezni, kíváncsi vagyok, sikerül-e, hétvégére kiderül. ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!