Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tánczika Creative Commons License 2006-10-20 07:50:02 86

Szia,

 

nála kérdezd meg (valamelyik termékénél): http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=mosolyfoto . Kb egy-másfél hónapja volt neki több új darab vegyesen M42 és K- bajonettel, ha jól emlékszem 30ezres áron.

 

Üdv,  Zoli

Előzmény:
kohalmik Creative Commons License 2006-10-18 09:22:02 84

Sziasztok!

 

Szeretnék vásárolni egy Zenitar 2,8/16 mm-es objektívet, de mindenhol csak rendelhető, ha egyáltalán rendelhető.

Ha valaki tudna segíteni, szóljon legyen szíves!

 

06/30/444-0033

eos30d@freemail.hu

 

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!