Keresés

Részletes keresés

Professzor úr_ Creative Commons License 2006-10-20 10:42:07 16
Buffoné.
horst_fuchs Creative Commons License 2006-10-19 19:59:24 13
ez nem ilyen egyértelmű...
A hozzászólás:
titolesz Creative Commons License 2006-10-19 19:57:46 12

"én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz"

 

Ne komolytalankodjunk,az az év Nedvedé volt,tényleg ő volt a legjobb.

Előzmény:
horst_fuchs Creative Commons License 2006-10-19 19:40:40 10

én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz.

 

94-re már nem emlékszem annyira. Néhány meccset láttam, fiatalka voltam.

 de talán "HA"(aminek tudjuk mi az értelme...) Baresi belövi(ha ő belőtte, akkor bocsika, nem vagyok benne annyira biztos), akkor ő kaphatta volna talán meg...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!