|
|
|
|
 |
horst_fuchs
2006-10-19 19:59:24
|
13
|
| ez nem ilyen egyértelmű... |
|
A hozzászólás:
 |
titolesz
2006-10-19 19:57:46
|
12
|
"én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz"
Ne komolytalankodjunk,az az év Nedvedé volt,tényleg ő volt a legjobb. |
|
Előzmény:
 |
horst_fuchs
2006-10-19 19:40:40
|
10
|
én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz.
94-re már nem emlékszem annyira. Néhány meccset láttam, fiatalka voltam.
de talán "HA"(aminek tudjuk mi az értelme...) Baresi belövi(ha ő belőtte, akkor bocsika, nem vagyok benne annyira biztos), akkor ő kaphatta volna talán meg...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|