|
|
|
|
 |
titolesz
2006-10-19 19:57:46
|
12
|
"én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz"
Ne komolytalankodjunk,az az év Nedvedé volt,tényleg ő volt a legjobb. |
|
 |
Dorado
2006-10-19 19:47:30
|
11
|
| Kihagyta Baresi valóban. |
|
A hozzászólás:
 |
horst_fuchs
2006-10-19 19:40:40
|
10
|
én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz.
94-re már nem emlékszem annyira. Néhány meccset láttam, fiatalka voltam.
de talán "HA"(aminek tudjuk mi az értelme...) Baresi belövi(ha ő belőtte, akkor bocsika, nem vagyok benne annyira biztos), akkor ő kaphatta volna talán meg...
|
|
Előzmény:
 |
Professzor úr_
2006-10-19 16:33:22
|
-
|
| "Akkor senki sem várta, hogy Maldini legyen az aranylabdás. A három VB-sztár csatár és Baresi mindenki szerint előtte állt esélyesség szempontjából." |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|