Keresés

Részletes keresés

titolesz Creative Commons License 2006-10-19 19:57:46 12

"én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz"

 

Ne komolytalankodjunk,az az év Nedvedé volt,tényleg ő volt a legjobb.

Dorado Creative Commons License 2006-10-19 19:47:30 11
Kihagyta Baresi valóban.
A hozzászólás:
horst_fuchs Creative Commons License 2006-10-19 19:40:40 10

én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz.

 

94-re már nem emlékszem annyira. Néhány meccset láttam, fiatalka voltam.

 de talán "HA"(aminek tudjuk mi az értelme...) Baresi belövi(ha ő belőtte, akkor bocsika, nem vagyok benne annyira biztos), akkor ő kaphatta volna talán meg...

 

Előzmény:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-10-19 16:33:22 -
"Akkor senki sem várta, hogy Maldini legyen az aranylabdás. A három VB-sztár csatár és Baresi mindenki szerint előtte állt esélyesség szempontjából."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!