Keresés

Részletes keresés

horst_fuchs Creative Commons License 2006-10-19 19:40:40 10

én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz.

 

94-re már nem emlékszem annyira. Néhány meccset láttam, fiatalka voltam.

 de talán "HA"(aminek tudjuk mi az értelme...) Baresi belövi(ha ő belőtte, akkor bocsika, nem vagyok benne annyira biztos), akkor ő kaphatta volna talán meg...

 

A hozzászólás:
Professzor úr_ Creative Commons License 2006-10-19 16:33:22 -
"Akkor senki sem várta, hogy Maldini legyen az aranylabdás. A három VB-sztár csatár és Baresi mindenki szerint előtte állt esélyesség szempontjából."

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!