|
|
|
|
 |
horst_fuchs
2006-10-19 19:40:40
|
10
|
én Maldininak 2003ban adtam volna, akkor simán ő érdemelte meg a legjobban, szvsz.
94-re már nem emlékszem annyira. Néhány meccset láttam, fiatalka voltam.
de talán "HA"(aminek tudjuk mi az értelme...) Baresi belövi(ha ő belőtte, akkor bocsika, nem vagyok benne annyira biztos), akkor ő kaphatta volna talán meg...
|
|
A hozzászólás:
 |
Professzor úr_
2006-10-19 16:33:22
|
-
|
| "Akkor senki sem várta, hogy Maldini legyen az aranylabdás. A három VB-sztár csatár és Baresi mindenki szerint előtte állt esélyesség szempontjából." |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|