Keresés

Részletes keresés

arnys Creative Commons License 2006-10-20 14:46:44 1549
Remélem, csak véletlen egybeesés.
Babyboo Creative Commons License 2006-10-18 23:07:56 1547
Jézusom
A hozzászólás:
ziko3 Creative Commons License 2006-10-16 19:42:04 1546

Ez is egy " gyöngyszem" az IWIW-ről.

 

Kiscicákat, kutyusokat, állatokat befogadok.

Minden féle és fajta állatot befogadok, sőt kimegyek értük ha kell. Kisciciákat, kiskutyákat és egyből el is tudom őket helyezni, szóval nem fognak nyomorogni sokan.

Szőrme kabátot és kolbászt eladok, érdeklődni nálam lehet.

 

Hogy is van ez??? Érti valaki?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!