|
|
|
|
 |
arnys
2006-10-20 14:46:44
|
1549
|
| Remélem, csak véletlen egybeesés. |
|
 |
Babyboo
2006-10-18 23:07:56
|
1547
|
| Jézusom |
|
A hozzászólás:
 |
ziko3
2006-10-16 19:42:04
|
1546
|
Ez is egy " gyöngyszem" az IWIW-ről.
Kiscicákat, kutyusokat, állatokat befogadok.
Minden féle és fajta állatot befogadok, sőt kimegyek értük ha kell. Kisciciákat, kiskutyákat és egyből el is tudom őket helyezni, szóval nem fognak nyomorogni sokan.
Szőrme kabátot és kolbászt eladok, érdeklődni nálam lehet.
Hogy is van ez??? Érti valaki?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|