Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Venom13 Creative Commons License 2006-10-13 08:37:10 28

Szia

igen nagyon nagy szükségem lenne rá :)

télleg odaadnád???

Előzmény:
Tomahawk_ Creative Commons License 2006-10-12 21:19:24 27

Szia van egy teknős akvaterráriumom ha érdekel, persze ingyen!Toma vagyok a mopszos fórumról...csak a teknősösösn is olvastalak, hogy esetleg szükséged lenne egy ilyenre.

Üdv:Toma

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!