Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oldlady Creative Commons License 2006-10-12 12:03:39 19
Lehet, hogy a mieink sem szeretik annyira a vizet?Most láthatólag remekül el vannak, mindegyiknek van kedvenc búvóhelye a nappaliban, reggel kollektíve kivonulnak a teraszajtóba napozni, aztán ha már nincs nap elmennek a saját kis vackukba aludni :)))
Előzmény:
Venom13 Creative Commons License 2006-10-12 11:57:27 18
::)) amúgy meg én se akváriumban tartottam, mert tulajdonképpen utált vízben lenni:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!