Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oldlady Creative Commons License 2006-10-12 11:25:30 13
Na ez miért ment el megint ?
Előzmény:
oldlady Creative Commons License 2006-10-12 11:23:41 11
Ja, azt mondják. A kínaiak szerint a kutyapörkölt is fincsi... Hát izlés dolga az ilyesmi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!