Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oldlady Creative Commons License 2006-10-12 11:18:02 9
Nekem két vörösfülüm is meglógott, ezért most a maradékra jobban vigyázok.Mivel ők már nagyobbacskák, szabadon mászkálnak a szobában, és hetente 1-2 napot töltenek a kádban fürdőzéssel, a nagy akvárium nálunk sajna nem lehetséges megoldás.
Előzmény:
Venom13 Creative Commons License 2006-10-12 11:12:25 4

egy vörös fülű ékszer tekim volt Artúr, de eltűnt:(

és moat szeretnénk egy olyat ami nem nő túl nagyra, és a pézsma ilyen, nagyon aranyos

csak akvárium kellene nem túl drágán

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!