Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2006-10-13 12:21:33 950
Csak nem a gazdid ez a szőrös valami, orrán a teknőssel?
A hozzászólás:
titindex Creative Commons License 2006-10-10 18:56:57 949

Sziasztok Macskatársak! Csak ritkán enged ide a gazdi, mindig ő akar netezni. Engem meg agility-akadálynak használ.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!