Keresés

Részletes keresés

resp Creative Commons License 2006-10-09 10:07:23 1773

Üdv.

 

Intézkedés megtörtént. Nemsokára indítható lesz a fűtés, szabályozott módon is!!!

 

Amennyiben minden rendben lesz, úgy a fűtési előremenő a külső hőmérséklet szerint lesz vezérelve. Elvileg +15°C külső hőmérsékletnél indul a fűtés, ekkor a szabályzó szerint +30°C-os előremenő vízzel kell számolni. A külső hőmérséklet csökkenésével az előremenő fűtővíz hőmérséklet egy beállított egyenesnek megfelelően fog emelkedni!

 

Jogos az észrevétel, mindenki ellenőrizze a stranglágazásoknál a szelepek helyzetét, valamint a radiátorok szelepeinek az állapotát.

 

A melegvízzel elvileg nincs gond. Lehet, hogy nagyobb volt az egyidejű elvétel.

 

Üdv.

A hozzászólás:
Zolcsa Creative Commons License 2006-10-09 09:22:34 1772

Majd nézd meg azt a két csövet, amibe a hőmennyiségmérő piros és kék érzékelője csatlakozik, azoknak sem szabad hidegnek lenniük, a pirosnak pláne.

 

Csak megint kérdés, hogy milyen idő lesz kint, este. Bár, túl nagy meleg biztosan nem. :-)

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-10-09 09:16:11 1771
Kijjebb tekertük őket, a fürdőszobai fehér doboz felülvizsgálatát az emberre bíztam, aki szerint ott minden OK volt, de szerintem ma este megnézem azért én is, mert nálunk egyik radiátor se működött.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!