Keresés

Részletes keresés

Kata74 Creative Commons License 2006-10-02 21:22:40 7088
Szia!

Nagyon rendes tőled, hogy keresed a gazdit!
A plakátolás a legjobb ötlet szerintem, mindenhova tegyetek, mégha másnapra le is szedik, soha nem lehet tudni, hol látja meg a gazdi, vagy egy ismerőse.
Még annyit megtehetnétek, hogy szóltok a közeli menhelyeknek, hogy tudjanak róla, ha náluk keresi a gazdi!

Üdv: Kata
A hozzászólás:
Skuzzy Creative Commons License 2006-10-02 14:45:43 7087
Udv, uj vagyok topicban (is), talaltunk egy fekete kutyust 28-an a Romai parton. kepek: http://web.interware.hu/dklug/kutya Kiplakatoltuk a kornyeken, illetve neten is probalom a gazdajat megtalalni. Abban kernek tanacsot, ha olyan valaki a tulaj, aki nem netezik, vagy nem arrol a kornyekrol tunt el, ahol talaltuk, akkor egy atlag ember hogyan keresi a kutyajat? Gondolom probalja a telepeket..., ott van valami nyilvantartas, ahova be lehet regisztralni, ha erdeklodne a tulaj? Koszi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!