|
|
|
|
 |
Kata74
2006-10-02 21:22:40
|
7088
|
Szia!
Nagyon rendes tőled, hogy keresed a gazdit! A plakátolás a legjobb ötlet szerintem, mindenhova tegyetek, mégha másnapra le is szedik, soha nem lehet tudni, hol látja meg a gazdi, vagy egy ismerőse. Még annyit megtehetnétek, hogy szóltok a közeli menhelyeknek, hogy tudjanak róla, ha náluk keresi a gazdi!
Üdv: Kata |
|
A hozzászólás:
 |
Skuzzy
2006-10-02 14:45:43
|
7087
|
| Udv, uj vagyok topicban (is), talaltunk egy fekete kutyust 28-an a Romai parton. kepek: http://web.interware.hu/dklug/kutya Kiplakatoltuk a kornyeken, illetve neten is probalom a gazdajat megtalalni. Abban kernek tanacsot, ha olyan valaki a tulaj, aki nem netezik, vagy nem arrol a kornyekrol tunt el, ahol talaltuk, akkor egy atlag ember hogyan keresi a kutyajat? Gondolom probalja a telepeket..., ott van valami nyilvantartas, ahova be lehet regisztralni, ha erdeklodne a tulaj? Koszi |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|