Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
gye Creative Commons License 2006-09-29 15:20:53 81

És egy ilyenhez hol lehet hozzájutni, és főleg milyen áron?

 

üdvagyé:)

Előzmény:
Tapika1 Creative Commons License 2006-09-27 16:13:34 77

Én vagy 2 évig használtam egy Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!