Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
emyl Creative Commons License 2006-09-28 13:27:27 79
"Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

"Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !"

 

megerősíthetem...

én monnyuk K bajonettteset használtam Panagorból, de tényleg kurvajó volt...

1:1-et tud, masszív fém-üveg (teljesen kihajtva se jutott eszébe lötyögni), műanyagot nem találsz rajta, csak a sapkákat... :-)

Előzmény:
Tapika1 Creative Commons License 2006-09-27 16:13:34 77

Én vagy 2 évig használtam egy Panagor márkájú 90/f2.8-as macróobit.

Igaz diáztam vele, nem digiten használtam, de brutál jó képe volt !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!