Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lzs81 Creative Commons License 2006-09-27 11:50:44 76

 

Persze! Többfelé járok, majd figyelek mindenütt.

ha küldesz egy számot az lzs81@freemail.hu -ra , akkor sms-t is küldhetek.

 

Üdv Zsolti

Előzmény:
joszman Creative Commons License 2006-09-27 11:09:43 75

Nem. Csak nekem is fáj egyre a fogam és kíváncsi voltam hol találtad. Ott pedig csak egy boltra emlékszem...Ha látsz egy következőt értesítenél??

 

 Köszi.

Üdv:Becher

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!