|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
szazharminchet
2006-09-26 21:50:21
|
72
|
Gratula a szerzeményedhez. Nekem ebayről kb. 13-ban volt, és azt is megérte, remek jó objektív. Azért ha legközelebb meglátsz egy Pancolart, azt is vedd meg, szerintem sokkal jobb, mint a Helios. |
|
Előzmény:
 |
lzs81
2006-09-26 19:36:29
|
71
|
Igen MC! Sőt! Mindkét végén megvan a kupak, és egy pindurka festékhibát leszmámítva , (kb 1 négyzetmiliméter) teljesen makulátlan.
Nem úgy indultam ma útnak, hogy sonnart veszek. Azt hiszem, itt olvastam, hogy milyen szuper obi. utánanéztem, vaterán, ebay-en , meg fórumokon, és tényleg jó, és tényleg drága. Nézegettem a kirakatokat, és megláttam két frontlencsére állított obit, ebben a boltban. Egyik 8500 másik 3500 ft volt. Előbb a drágábbikat kértem ki. Amikor megláttam, hogy sonnar, az olcsóbbik már nem is érdekelt. Ennyi pénzért még akkor sem hagytam volna ott, ha nem kellett volna. De kell, mert jó lesz a Helios mellé. :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|