Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
szazharminchet Creative Commons License 2006-09-26 21:50:21 72
Gratula a szerzeményedhez. Nekem ebayről kb. 13-ban volt, és azt is megérte, remek jó objektív.
Azért ha legközelebb meglátsz egy Pancolart, azt is vedd meg, szerintem sokkal jobb, mint a Helios.
Előzmény:
lzs81 Creative Commons License 2006-09-26 19:36:29 71

Igen MC! Sőt! Mindkét végén megvan a kupak, és egy pindurka festékhibát leszmámítva , (kb 1 négyzetmiliméter) teljesen makulátlan.

Nem úgy indultam ma útnak, hogy sonnart veszek. Azt hiszem, itt olvastam, hogy milyen szuper obi. utánanéztem, vaterán, ebay-en , meg fórumokon, és tényleg jó, és tényleg drága. Nézegettem a kirakatokat, és megláttam két frontlencsére állított obit, ebben a boltban. Egyik 8500 másik 3500 ft volt. Előbb a drágábbikat kértem ki. Amikor megláttam, hogy sonnar, az olcsóbbik már nem is érdekelt. Ennyi pénzért még akkor sem hagytam volna ott, ha nem kellett volna. De kell, mert jó lesz a Helios mellé. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!