Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-05-07 17:14:55 20
1957-ben disszidált 28 évesen. Akkor megállt neki az idõ, azóta is áll.  Az a Magyarország-kép él benne, ami 1957 májusában volt itt. Meg kell érteni.
A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2006-09-26 09:54:57 17

Nézd én nem tudok mit kezdeni a stilusoddal.

Harcolsz, de miért?

Provokátor?

Honnan ez a túlfűtőtt érzelmi kirohanás?

 

Nincsenek már hulligánok az utcán.

Nincs még kampánycsend sem.

Nincs aktuális politikai viccem sem.

Nincs senkinek semmi oka egy vicctopikból kitiltani

az esetleges politikai vicceket.

 

Ezért aztán nem is szándékozom más topikba átvándorolni.

Egyébként kiknek akarsz tetszelegni az ilyen heves kirohanásokkal?

Előzmény:
Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006-09-25 23:24:36 16
Mert hulye provokator vagy a szolasszabadsagrol szonokolva ahelyett hogy szetneznel ott ahol vitakozol/forumozol

IDE IRD a politikai vicceidet:

Politikai viccek zálycsik 2006.09.16

Politikai viccek a magyarokról Bimbum 2005.08.31

Politikai viccek, kapcsolódj ki ! branco silva 2005.02.09


Torgyán-viccek ÉbreDÉS 2002.02.20
SMS-ek, viccek a FIDESZ vereségéről arkanoid 2002.04.08
Orbán-viccek Csengery 1999.01.29
Medgyessy viccek Mercurius 2001.11.25
Kövér László viccek, egysorosok ÉbreDÉS 2002.04.01

MSZP-s viccek, bölcseletek, egysorosok Ébredés 2002.01.05
FIDESZ-viccek, gondolatok, egysorosok ÉbreDÉS 2002.01.31
MIÉP-es viccek ÉbreDÉS 2002.02.18

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!