Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ati88 Creative Commons License 2006-09-26 09:42:07 26
Nagyon jók!
Előzmény:
eggohoek Creative Commons License 2006-09-25 12:12:18 25

Első villámos próbálkozásra ezek jöttek össze.

Szererncsém volt a viharral, sok villám volt, de nem esett az eső.

Általában f 9-el csináltam, 20 mp-vel, DSLR-el 18 mm-en. Igy utólag inkább B idővel csinálnám őket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!