|
|
|
|
 |
Törölt nick
2007-05-07 17:13:09
|
19
|
Abszolute megértelek!
Én sem jártam soha, és nem is járok , sõt nem is járnék soha kupiba, de komolyan felháborodtam amikor becsukták ezeket.
Mert lehet 300 amúgy tisztességes férfitársam, akinek csak az jut, és elvenni a puszta esélyt tõlük akkor, amikor lenne kinálat is + kereslet is: na ez a gecóság.
És ezt abszolut komolyan írom. |
|
A hozzászólás:
 |
Műhód
2006-09-25 22:34:24
|
12
|
Az állatságoknak szerencsére vége.
A FATVA értelmét veszítette.
Nem tudok egyetlen jó politikai viccet sem.
Nem is akarok ilyet írni.
Az elv ellen tiltakozom. |
|
Előzmény:
 |
v_peti
2006-09-25 22:29:54
|
11
|
Ezért inkább beletörődök abba, hogy átmenetileg szigorúbbak a moderátorok. Bár nem örülök neki.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|