Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007-05-07 17:13:09 19

Abszolute megértelek!

Én sem jártam  soha, és nem is járok , sõt nem is járnék soha kupiba, de komolyan felháborodtam amikor becsukták ezeket.

Mert lehet 300 amúgy  tisztességes férfitársam, akinek csak az jut, és elvenni a puszta esélyt  tõlük  akkor,  amikor lenne kinálat is + kereslet is: na ez a gecóság.

És ezt abszolut komolyan írom.

A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2006-09-25 22:34:24 12

Az állatságoknak szerencsére vége.

A FATVA értelmét veszítette.

Nem tudok egyetlen jó politikai viccet sem.

Nem is akarok ilyet írni.

Az elv ellen tiltakozom.

Előzmény:
v_peti Creative Commons License 2006-09-25 22:29:54 11
Ezért inkább beletörődök abba, hogy átmenetileg szigorúbbak a moderátorok.
Bár nem örülök neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!