|
|
|
|
 |
Műhód
2006-09-25 22:34:24
|
12
|
Az állatságoknak szerencsére vége.
A FATVA értelmét veszítette.
Nem tudok egyetlen jó politikai viccet sem.
Nem is akarok ilyet írni.
Az elv ellen tiltakozom. |
|
A hozzászólás:
 |
v_peti
2006-09-25 22:29:54
|
11
|
Ezért inkább beletörődök abba, hogy átmenetileg szigorúbbak a moderátorok. Bár nem örülök neki.
|
|
Előzmény:
 |
v_peti
2006-09-25 22:27:43
|
10
|
Én nem akarok kockáztatni kitiltást. Mert már kapatm egyszer egy hetet, már nem tudom pontosan miért, de akkor nem read only voltam az adott topikcsoportban, hanem nem is olvashattam. Amit kissé furcsának tartottam. Ezért inkább beletörődök abba, hogy átmenetileg szigorúbbak a moderátorok.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|