Keresés

Részletes keresés

v_peti Creative Commons License 2006-09-25 22:29:54 11
Ezért inkább beletörődök abba, hogy átmenetileg szigorúbbak a moderátorok.
Bár nem örülök neki.
A hozzászólás:
v_peti Creative Commons License 2006-09-25 22:27:43 10
Én nem akarok kockáztatni kitiltást. Mert már kapatm egyszer egy hetet, már nem tudom pontosan miért, de akkor nem read only voltam az adott topikcsoportban, hanem nem is olvashattam. Amit kissé furcsának tartottam. Ezért inkább beletörődök abba, hogy átmenetileg szigorúbbak a moderátorok.
Előzmény:
Műhód Creative Commons License 2006-09-25 22:20:46 9

Aranyos vagy, de nincs kedvem mindig viccelődni.

Harcolgattam már a szólásszabadságért.

Tüntettem a falurombolás és a továrisok ellen is.

Most sincs kedvem viccelődni.

Attól viszont feláll a szőr a hátamon, hogy letiltanak róla a kicsik.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!