Keresés

Részletes keresés

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006-09-25 23:24:36 16
Mert hulye provokator vagy a szolasszabadsagrol szonokolva ahelyett hogy szetneznel ott ahol vitakozol/forumozol

IDE IRD a politikai vicceidet:

Politikai viccek zálycsik 2006.09.16

Politikai viccek a magyarokról Bimbum 2005.08.31

Politikai viccek, kapcsolódj ki ! branco silva 2005.02.09


Torgyán-viccek ÉbreDÉS 2002.02.20
SMS-ek, viccek a FIDESZ vereségéről arkanoid 2002.04.08
Orbán-viccek Csengery 1999.01.29
Medgyessy viccek Mercurius 2001.11.25
Kövér László viccek, egysorosok ÉbreDÉS 2002.04.01

MSZP-s viccek, bölcseletek, egysorosok Ébredés 2002.01.05
FIDESZ-viccek, gondolatok, egysorosok ÉbreDÉS 2002.01.31
MIÉP-es viccek ÉbreDÉS 2002.02.18
v_peti Creative Commons License 2006-09-25 22:27:43 10
Én nem akarok kockáztatni kitiltást. Mert már kapatm egyszer egy hetet, már nem tudom pontosan miért, de akkor nem read only voltam az adott topikcsoportban, hanem nem is olvashattam. Amit kissé furcsának tartottam. Ezért inkább beletörődök abba, hogy átmenetileg szigorúbbak a moderátorok.
A hozzászólás:
Műhód Creative Commons License 2006-09-25 22:20:46 9

Aranyos vagy, de nincs kedvem mindig viccelődni.

Harcolgattam már a szólásszabadságért.

Tüntettem a falurombolás és a továrisok ellen is.

Most sincs kedvem viccelődni.

Attól viszont feláll a szőr a hátamon, hogy letiltanak róla a kicsik.

 

Előzmény:
Wágner úr Creative Commons License 2006-09-25 21:34:20 7

Majd jön egy olyan rendesen berúgott körbedervis, aki forog mint egy propeller, és Lyól fejbevág azé', mer' szídod a fatváját neki, akkor majd elhiszed....

 

Inkább igyá' Söröt és viccöljé' itten - ez a bolond világ úgyis olyan, hogy csak röhögve lehet elviselni

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!