Keresés

Részletes keresés

Műhód Creative Commons License 2006-09-25 22:20:46 9

Aranyos vagy, de nincs kedvem mindig viccelődni.

Harcolgattam már a szólásszabadságért.

Tüntettem a falurombolás és a továrisok ellen is.

Most sincs kedvem viccelődni.

Attól viszont feláll a szőr a hátamon, hogy letiltanak róla a kicsik.

 

Műhód Creative Commons License 2006-09-25 22:14:31 8

Nekem úgy tűnik, hogy belekerültünk valamelyik politikai párt tarsolyába.

Kommunisták tolerálnak.

A hozzászólás:
Wágner úr Creative Commons License 2006-09-25 21:34:20 7

Majd jön egy olyan rendesen berúgott körbedervis, aki forog mint egy propeller, és Lyól fejbevág azé', mer' szídod a fatváját neki, akkor majd elhiszed....

 

Inkább igyá' Söröt és viccöljé' itten - ez a bolond világ úgyis olyan, hogy csak röhögve lehet elviselni

Előzmény:
Műhód Creative Commons License 2006-09-25 21:22:59 6

A FATVA indokolatlan választási machináció.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!