|
|
|
|
 |
Műhód
2006-09-25 22:20:46
|
9
|
Aranyos vagy, de nincs kedvem mindig viccelődni.
Harcolgattam már a szólásszabadságért.
Tüntettem a falurombolás és a továrisok ellen is.
Most sincs kedvem viccelődni.
Attól viszont feláll a szőr a hátamon, hogy letiltanak róla a kicsik.
|
|
 |
Műhód
2006-09-25 22:14:31
|
8
|
Nekem úgy tűnik, hogy belekerültünk valamelyik politikai párt tarsolyába.
Kommunisták tolerálnak. |
|
A hozzászólás:
 |
Wágner úr
2006-09-25 21:34:20
|
7
|
Majd jön egy olyan rendesen berúgott körbedervis, aki forog mint egy propeller, és Lyól fejbevág azé', mer' szídod a fatváját neki, akkor majd elhiszed....
Inkább igyá' Söröt és viccöljé' itten - ez a bolond világ úgyis olyan, hogy csak röhögve lehet elviselni |
|
Előzmény:
 |
Műhód
2006-09-25 21:22:59
|
6
|
A FATVA indokolatlan választási machináció. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|