|
|
|
|
 |
Műhód
2006-09-25 21:20:02
|
5
|
A FATVA nem írhat felül topikokat. Elfogadhatatlan a politikai viccek tiltása vicctopikban.
Lenin, Stirlitz, Bush elfogadott, a hazai furcsaságok nem?
|
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-09-25 21:11:47
|
3
|
Napok óta a reklámcsík felett éktelenkedik egy másik hirdetmény. Azzal kezdődik: Figyelem!
Tán olvasd el. |
|
Előzmény:
 |
Műhód
2006-09-25 21:02:40
|
-
|
Nem kell politikai viccet írnod.
A ráutaló magatartásért is kinyír az önmagát úrnak nevező: Deibler. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|