Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Salvataggio Creative Commons License 2006-09-25 19:48:52 68
Köszi!!
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-09-25 19:29:42 67
Nekem volt/van néhány Weltblick objektívem. (pl. 1,8/35mm, 1,8/135mm). Bár nem ezekről kérdeztél, általánosságban elmondható: kivitelre masszív fém/üveg konstrukció. Ha gondosan kezelt példányt fogsz ki, olcsón lehet egy jó objektíved. Szerintem a 2,8/135mm-est nem is lehet eltolni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!