|
|
|
|
 |
Kiss G. Eszter
2006-09-23 10:49:13
|
261
|
Magyar allampolgaroktol qrva magas banki szogaltatasi dijakat szedni. Ahhoz ert az OTP vezer.
Meg ahhoz, hogy sajat felvasarlasaihoz az OTPtol szavazzon meg maganak szazmillios kolcsont |
|
A hozzászólás:
 |
hatgang
2006-09-23 10:22:33
|
256
|
| Oszt, ő mihez szakért? |
|
Előzmény:
 |
Kiss G. Eszter
2006-09-23 10:21:13
|
254
|
Dehogy nem.
Maga a jobboldali szimpatiaju Csanyi jelentette ki hogy egy SZAKERTOI kormanyban szivesen resztvenne, de masben nem.
Erre mit is kovetel a Fidesz? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|