Keresés

Részletes keresés

Kiss G. Eszter Creative Commons License 2006-09-23 10:21:13 254
Dehogy nem.

Maga a jobboldali szimpatiaju Csanyi jelentette ki hogy egy SZAKERTOI kormanyban szivesen resztvenne, de masben nem.

Erre mit is kovetel a Fidesz?
A hozzászólás:
hatgang Creative Commons License 2006-09-23 10:09:38 253
Szerintem nem akar.:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!