|
|
|
|
 |
Sequoia
2006-09-23 20:58:03
|
260
|
| Köszönöm. |
|
A hozzászólás:
 |
Báthory Ödönke
2006-09-23 06:34:20
|
259
|
Nagyon szép lett a paludáriumod. Gratula!
b |
|
Előzmény:
 |
Sequoia
2006-09-22 23:24:27
|
258
|
| Nagyobbra váltás miatt eladnám eddigi akváriumomat. A medence pontos méretei: 89 x 40 x 30 centi (szélesség x magasság x mélység) - bruttó 106,8 liter. 2000 februárjában készült ötös üvegből, keresztmerevítéssel és szimpla tetőtartó sínnel, de tető nincs hozzá. Kompletten - bútorral és technikával - adnám el, 15.000 forintért. Részleteket itt találsz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|