|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Ahmet
2006-09-22 13:34:16
|
175
|
| Egyrészt szeretek veszélyesen élni, másrészt nem tapasztaltam ilyet. Harmadrészt, ha elmagyarázná érvekkel, ezt a baromságot a könyv, akkor nagyon boldoggá tenne. |
|
Előzmény:
 |
Entwined
2005-08-18 13:54:44
|
165
|
"A cirkuláris polárszűrő használata digitális gépen életveszély! A CCD mozaikszűrőjével együtt olyan színes interferenciákat alakíthat ki, melytől semmilyen szoftver nem szabadít meg. Figyelem! Az effektus az LCD-n nem látszik. Különösen igaz ez akkor, ha használjuk a fehéregyensúly automatikát. Használjuk inkább a jóval olcsóbb lineáris polárszűrőt! Az esetek 1%-ban ezek a szűrők a tükörreflexes gépeken élességállítási és fénymérési problémákat okozhatnak." (A digitális fotózás műhelytitkai, 2004 - Rainbow-Slide kiadó; ISBN 963 212 548 7)
na erről beszéltem :o akkor ez kamu lenne? (amúgy 350D-ben CMOS szenzor van) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|