Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Popeye77 Creative Commons License 2006-09-22 13:14:49 172

Nekem azt tanacsoltak, ha veszek szurot inkabb jobb minosegut vegyek mert gyengebb minosegu okozhat elszinezodest! Ilyen kategoriaban mint a Hama es a Soligor a Hoyat preferaltak!

Előzmény:
agybaj Creative Commons License 2005-08-10 20:33:36 160

Üdv!

 

EOS 300-ra lineáris vagy cirkuláris polárszűrőt kell-e venni? Féligáteresztő tükrös.

Konkrétabban, ha úgy tetszik (friss edigital ill. fotomarket árak):

 

   -  Hama lin polár 58mm        4380 Ft
   -  Hama circ polár 58mm      5125 Ft
   -  Soligor circ pol. 58mm       6250 Ft

 

Szóval melyik kell nekem? (Megnéztem a fotósuli oldalt de a cirkes része nekem már kínai volt :o) Lin vagy cirkuláris? Ha utóbbi, akkor Hama-t vegyek ötösért vagy Soligort egy ezressel drágábban? Megéri a különbözetet? (Tudom, tudom, ezek beztos sz@rok, de diáknak ez is pénz, az ösztöndíjamat nem herdálni kell (Mercit meg akkor sem vennék ha lenne rá pénzem) :o))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!