|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Popeye77
2006-09-22 13:14:49
|
172
|
Nekem azt tanacsoltak, ha veszek szurot inkabb jobb minosegut vegyek mert gyengebb minosegu okozhat elszinezodest! Ilyen kategoriaban mint a Hama es a Soligor a Hoyat preferaltak! |
|
Előzmény:
 |
agybaj
2005-08-10 20:33:36
|
160
|
Üdv!
EOS 300-ra lineáris vagy cirkuláris polárszűrőt kell-e venni? Féligáteresztő tükrös.
Konkrétabban, ha úgy tetszik (friss edigital ill. fotomarket árak):
- Hama lin polár 58mm 4380 Ft - Hama circ polár 58mm 5125 Ft - Soligor circ pol. 58mm 6250 Ft
Szóval melyik kell nekem? (Megnéztem a fotósuli oldalt de a cirkes része nekem már kínai volt :o) Lin vagy cirkuláris? Ha utóbbi, akkor Hama-t vegyek ötösért vagy Soligort egy ezressel drágábban? Megéri a különbözetet? (Tudom, tudom, ezek beztos sz@rok, de diáknak ez is pénz, az ösztöndíjamat nem herdálni kell (Mercit meg akkor sem vennék ha lenne rá pénzem) :o)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|