|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-09-21 09:09:29
|
1538
|
| az igaz hogy nem egy elterjedt fajta, de talan igy hogy meg nem akkora divat a szaporitok nem cuffantak ra a fajtara. |
|
A hozzászólás:
 |
nyirpet
2006-09-21 07:28:31
|
1537
|
Köszi :)
Igazából, ami a neten elérhető volt, már átnéztem. Arra gondoltam, van esetleg valamilyen személyesebb infótok :) De tényleg nincs sok Briard kiskutya...
|
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2006-09-20 13:25:00
|
1534
|
http://briard.lap.hu/
ha meg nem jartal itt, szvsz elsokent ezt bongeszd at! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|