|
|
|
|
 |
nyirpet
2006-09-21 07:28:31
|
1537
|
Köszi :)
Igazából, ami a neten elérhető volt, már átnéztem. Arra gondoltam, van esetleg valamilyen személyesebb infótok :) De tényleg nincs sok Briard kiskutya...
|
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2006-09-20 13:25:00
|
1534
|
http://briard.lap.hu/
ha meg nem jartal itt, szvsz elsokent ezt bongeszd at! |
|
Előzmény:
 |
nyirpet
2006-09-20 13:20:41
|
1532
|
Sziasztok. Visszaolvasva tájékozottnak tűntök kiskutya kérdésekben.
Jómagam sok okból lány Briard kiskutyát szeretnék, ha lehet vörös, vagy zsemle színben, de a fekete is tetszene.
Csakhogy sokfelé keresgéltem a neten, de csak egy, szeptemberi almot találtam. Biztosan ez is meg fog felelni, csak az ember olyan, hogy szeret többet megnézni választása előtt. Ha esetleg tudtok még Briard kiskutyákról (egészen 4-6 hónapos korig megfelelne), örülnék, ha elmondanátok:)
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|