Keresés

Részletes keresés

nyirpet Creative Commons License 2006-09-21 07:28:31 1537

Köszi :)

Igazából, ami a neten elérhető volt, már átnéztem. Arra gondoltam, van esetleg valamilyen személyesebb infótok :) De tényleg nincs sok Briard kiskutya...

 

A hozzászólás:
Fülöpmami Creative Commons License 2006-09-20 13:25:00 1534
http://briard.lap.hu/

ha meg nem jartal itt, szvsz elsokent ezt bongeszd at!
Előzmény:
nyirpet Creative Commons License 2006-09-20 13:20:41 1532

Sziasztok. Visszaolvasva tájékozottnak tűntök kiskutya kérdésekben.

Jómagam sok okból lány Briard kiskutyát szeretnék, ha lehet vörös, vagy zsemle színben, de a fekete is tetszene.

Csakhogy sokfelé keresgéltem a neten, de csak egy, szeptemberi almot találtam. Biztosan ez is meg fog felelni, csak az ember olyan, hogy szeret többet megnézni választása előtt. Ha esetleg tudtok még Briard kiskutyákról (egészen 4-6 hónapos korig megfelelne), örülnék, ha elmondanátok:)

 

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!