|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-09-20 13:25:00
|
1534
|
http://briard.lap.hu/
ha meg nem jartal itt, szvsz elsokent ezt bongeszd at! |
|
 |
Fülöpmami
2006-09-20 13:23:28
|
1533
|
en azt javaslom hogy probalj rakeresni a neten, hogy van-e fajtaklub, vagy a fajtacsoportnak egyesulete, ott tuti tudnak tenyesztoket ajanlani, ahol vannak kicsik. szerencsesebb ha tobb kutyus kozul valasztasz! |
|
A hozzászólás:
 |
nyirpet
2006-09-20 13:20:41
|
1532
|
Sziasztok. Visszaolvasva tájékozottnak tűntök kiskutya kérdésekben.
Jómagam sok okból lány Briard kiskutyát szeretnék, ha lehet vörös, vagy zsemle színben, de a fekete is tetszene.
Csakhogy sokfelé keresgéltem a neten, de csak egy, szeptemberi almot találtam. Biztosan ez is meg fog felelni, csak az ember olyan, hogy szeret többet megnézni választása előtt. Ha esetleg tudtok még Briard kiskutyákról (egészen 4-6 hónapos korig megfelelne), örülnék, ha elmondanátok:)
Köszi! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|