Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tlight Creative Commons License 2006-09-18 14:33:47 481
Nagyon szépen vakuztál!
körvaku v. ikervaku v. diffúzor külső vakuval
Csinálj már egy werk fotót légyszíves!?
Előzmény:
karvaszdani Creative Commons License 2006-09-03 20:09:57 473
Végül a Soligor mellett döntöttem .. de nem rosszul, legalábbis kezdeti tapasztalataim ezt mutatják .. mindhárom gyűrű felhelyezve ( 68 mm ) és 50/1.8 .. :



Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!