|
|
|
|
 |
Greylupus
2006-09-16 22:10:44
|
1531
|
| még jó, hogy csak a kutyus fedez:))))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Fülöpmami
2006-09-16 19:35:17
|
1530
|
Fedezés 2006. augusztus 28., hétfő Egészséges, nagytestű, nyugodt természetű, szép, törzskönyves (nem biztos) szülőktől származó házi kedvencként tartott kutysommal fedeznénk (elsősorban ő). Ár nem számít, valószínűleg 1 db kiskutyát kérnénk cserébe. További képeket szívesen küldök. Nagyíts a képre! kutya eladás - kutyás apró |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|