|
|
|
|
 |
Fülöpmami
2006-09-15 18:12:00
|
1528
|
| en ugy emlekszem nem is olyan regen azt hallottam hogy olyan mint B tkv mar nincs |
|
A hozzászólás:
 |
Greylupus
2006-09-15 17:47:44
|
1527
|
gondolom reménykedik a B törzskönyvbe - oda ugye tkv nélküli kutyát is lehet vinni... bár azt nem tudom, hogy a magyar agaraknál még lehetséges-e B törzskönyvet kapni..
|
|
Előzmény:
 |
Fülöpmami
2006-09-15 17:32:30
|
1526
|
hat ez eleg zavaros. ha a szulok nem rendelkeznek a megfelelo minositessel akkor felulbelyegzett lesz a tkv, de erre nem kell egy evig varni es tkv nelkul hogy viszi tenyeszszemlere a kutyat? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|