Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
tündérlala Creative Commons License 2006-09-15 11:33:59 389
Ahol a főzőlap van, kb. ott jön pont át a falon, az alsó elem mögött. Így csak a flexit kellett rákötni.
Előzmény:
Nyurga Nyúl Creative Commons License 2006-09-14 21:29:31 388
Sziasztok!
Tündérlala, és hol megy a gázcső???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!